preloder

Дослідження волосся

Важливо! Щоб оцінка результатів Ваших досліджень при спостереженні в динаміці була коректною і можливою до порівняння, рекомендується повторні дослідження проводити в одній і тій же лабораторії, в один і той же час, тому що в різних лабораторіях можуть застосовуватися різні методи дослідження і одиниці вимірювання.

Надійність результатів лабораторних досліджень залежить від багатьох факторів, серед яких дуже важливі: належна підготовка до аналізу, а також метод та час забору матеріалу.

• Волосся з голови – найкращий біоматеріал для дослідження. Волосся з інших ділянок тіла слід використовувати тільки при відсутності волосся на голові.

• Припинити використання лікарських засобів для волосся за 2 тижні до здачі волосся на аналіз.

• Пофарбовані, знебарвлені, піддані хімічній завивці волосся непридатні для дослідження. Необхідно дочекатися, коли волосся відросте в кількості, достатній для збору зразка волосся.

• Волосся повинно бути чистим і сухим (бажано вимити волосся не пізніше, ніж за добу до збору волосся). Перед дослідженням не допускається нанесення на волосся будь-яких косметичних або лікарських засобів (кремів, масел, гелів і т. Д.).

• Виключити професійний контакт волосся з зовнішніми забрудненням (зварювання, гірничодобувна промисловість) між миттям голови і процедурою збору волосся.

Форма доктора
[contact-form-7 404 "Not Found"]
×
Форма доктора

Увійти

×

Виберіть найближчий пункт


×