preloder

Дослідження калу

Важливо! Щоб оцінка результатів Ваших досліджень при спостереженні в динаміці була коректною і можливою до порівняння, рекомендується повторні дослідження проводити в одній і тій же лабораторії, в один і той же час, тому що в різних лабораторіях можуть застосовуватися різні методи дослідження і одиниці вимірювання.

Надійність результатів лабораторних досліджень залежить від багатьох факторів, серед яких дуже важливі: належна підготовка до аналізу, а також метод та час забору матеріалу.

• Перед здачею аналізу виключити прийом проносних, клізм, інвазивні маніпуляції. При зборі калу уникати контакту з водою (дезінфікуючими засобами!), сечею, виключити можливість потрапляння слизу.
• Не допускається збір зразків калу з унітазу!
• Кал, отриманий після клізми, для досліджень не використовується.
• Для досліджень калу рекомендується зразки брати зранку.
• Виділення яєць гельмінтів, а також цист найпростіших з калом безпосередньо залежить від життєвого циклу паразитів. З цієї причини результати дослідження можуть виявитися негативними навіть у разі наявності зараження. Для найбільш достовірних результатів рекомендується триразове дослідження калу з інтервалом в 3-7 днів.

Форма доктора
[contact-form-7 404 "Not Found"]
×
Форма доктора

Увійти

×

Виберіть найближчий пункт


×